Všechno má svůj začátek, ten můj datuji na rok 2017. Důvod začít praktikovat jógu, byla snaha vnést do mého uspěchaného života trochu klidu. Mé jógové začátky byly pouze o fyzickém cvičení, ale jóga spojuje. Byla to jen otázka času, než jsem pochopila, že spojuje tělo, mysl i duši. 

Jóga se přirozeně stala součástí mého života a rozhodla jsem se pro studium na Bali. O kurzu instruktora jógy jsem se i více rozepsala v jednom ze svých článků, protože to pro mě byla opravdu velká životní změna jménem Inner Yoga, nejen v pochopení jógy, ale i pochopení a vnímání života. Postupně jsem do své jógové cesty přidala meditaci a studium indické filozofie. Najednou mi všechno začalo dávat smysl. 

Po návratu z Bali jsem se rozhodla pro založení Charitativní jógy pro pejsky, která je mou srdcovou záležitostí od jejího počátku. 

V České republice jsem se studiem jógy pokračovala a zaměřila jsem se naopak na Hatha jógu. Tím to neskončilo, protože jsem své znalosti rozšířila i o dalších 300 hodin pod Yoga Alliance. 

Dnes se věnuji na plno výuce jógy na skupinových, ale i individuálních lekcích. V jeden čas jste se se mnou mohli potkávat na podložkách v jógových studiích. Dnes na podložkách skrze online svět, ale i osobně v prostorách komplexního sportovního centra VT GYM

Velkou lásku a zodpovědnost cítím i ke škole Yoga4Yogi, kde jsem se od května 2020 stala součástí týmu lektorů, kteří vzdělávají budoucí certifikované lektory jógy. 

Jóga je pro mě celoživotní cestou, která vede k pochopení, uvědomění, ale i k sobě samému. Ráda se stanu pomocníkem na Vaší cestě jógou. 

Certifikace:

Yoga Alliance – Vinjása, Jin jóga – RYT 200 hod. (Bali)

Akreditovaný kurz instruktora jógy II. třídy – Hatha jóga – cerfifikace MŠMT (Praha)

Yoga Alliance – Hatha jóga –  RYT 300 hod. (Praha)

________

Pokud máte dotaz ke skupinovým / individuálním / online lekcím, nebo cokoliv jiného na srdci, napište mi na e-mail: terezaloduhova@gmail.com